top of page

סדנת ניי-גונג דאואיסטית בכרתים, 11-16 ביוני 2018

עם

אלן פיטפילד וקוסטס ורנטזוס

Openings and Closings: The Rhythm of life!

פתיחות וסגירות: מקצב החיים!

 

בפילוסופיה הדאואיסטית, עקרון תנועת הזרימה המתרחשת בין פתיחה וסגירה, הוא עקרון מהותי לתנועת היקום, בדומה לתנועת הפתיחה והסגירה של הפרח ותנועת הצמצום וההתרחבות של היקום. הזרימה הזו מגולמת בפתיחה ובסגירה שאנו מוצאים בתרגול הפיזי והאנרגטי של צ׳י גונג ושל טאי-צ׳י. התרגול הפיזי הוא התשתית ההכרחית להבנת האספקטים הרוחניים של עקרון הפתיחה והסגירה במדיטציה הדאואיסטית. 

השנה, בסדנה בכרתים, Dr. Alan Peatfield ינחה וילמד את הניי-גונג (העבודה הפנימית) ואת הטכנולוגיה של הנעת הצ׳י של הפתיחה והסגירה בגוף, בייחוד על-ידי לימוד האפשרות להפעיל את ה- fascia (רקמת החיבור) בתוך הגוף. זה יכלול תרגול בעמידה ובתנועה.

אם אתם רוצים להצטרף לסדנה, אין זה משנה איזה סגנון של צ'י גונג אתם מתרגלים. המתודות שילמד Dr. Peatfield יעזרו לחזק ולהעמיק את התרגול שלכם. פתיחות וסגירות גם תורמות לחידוש הגוף למוד השנים, בעזרת תמיכה בזרימת הדם ועל-ידי עיסוי של האיברים הפנימיים בגופנו.

Kostas Vrentzos יישם וידריך את עקרון הפתיחה-סגירה באמצעות תרגול טאי-צ'י. לא משנה איזה סגנון טאי-צ'י אתם מתרגלים, וגם אם מעולם לא תרגלתם טאי-צ'י, הגישה הזו לתרגול טאי-צ׳י תראה לכם כיצד להשתמש בצ׳י בחיי היומיום שלכם.

 

 

הסדנה תתקיים בין התאריכים:

11 ביוני, יום שני (התחלה בשעה 15:00)

ועד 16 ביוני, יום שבת (סיום בשעה 12:00)

התוכנית:

ניי-גונג (בבקרים, 09:00 – 12:00)

טאי-צ'י (אחה״צ, 16:00 – 18:30).

המיקום: RODAKINO, בכרתים

המחיר: 420  יורו (לסדנה בלבד)

 

מלון וארוחות: נא ליצור קשר עם מלון פוליריזוס (Polyrizos Hotel) לתיאום, להזמנות ולקבלת הנחה מיוחדת כמשתתפים בסדנה.

Tel:     0030-28320-32334/32169            ;           Email: polyrizo@otenet.gr

עלות האירוח, למשתתפי הסדנה - לינה + 3 ארוחות:

35 יורו ללילה לאדם בחדר זוגי,

או 50 יורו ללילה לאדם בחדר יחיד.

טיסות – כל משתתף דואג להזמנת כרטיסי טיסה באופן עצמאי. לעזרה בתיאום הגעה משדה התעופה (הירקליון/חאניה) למלון פוליריזוס, בו מתקיימת הסדנה, ניתן לפנות ל-Albina ממלון פוליריזוס בכתובת האימייל שמופיעה למעלה (polyrizo@otenet.gr).

למידע נוסף נא ליצור קשר:

Alan Peatfield: alan_peatfield@hotmail.com

Kostas Vrentzos: aktypitos@yahoo.gr

Daoist Neigong workshop on Crete June 2108

 

With

 

Alan Peatfield & Kostas Vrentzos

 

Openings and Closings: the Rhythm of Life!

 

            In Daoist philosophy the flow linking Openings and Closings are considered to be an elemental principle of the Universe, from the opening and closing of a flower to the expansion and ultimate contraction of the Universe itself. This flow is embodied in the openings and closings we find in our physical and Qi energetic practice of Qigong and Tai Chi. The physical practice is the essential foundation for understanding the spiritual aspects of Opening and Closing in Daoist meditation.

            In this workshop Dr Alan Peatfield will teach you the Neigong and Qi technology of Openings and Closings in the body, especially through learning to engage the fascia inside your body. This will include Standing and Moving methods.

Whatever style of Qigong you know, these methods will help you to strengthen and deepen your practice. Openings and Closings also contribute to the rejuvenation of the your body as it ages, by supporting blood flow and massage your internal organs.

Kostas Vrentzos will then teach you to apply Opening and Closing methods into Tai Chi. Whatever style of Tai Chi you practice, or even if you are complete beginner, this approach to Tai Chi will show you how to use Qi in your everyday life.

 

Dates: Monday 11th June (start 3pm) to Saturday 16th June (finish 12 noon)

 

Programme: Neigong (mornings, 9-12 ), Tai Chi (afternoons 4-6.30)

 

Location: Rodakino, Crete

 

Price: 420 euro (workshop only)

 

Accommodation/Food: please contact Polyrizos Hotel for special discount for workshop participants.

(Contact: tel. 0030-28320-32334/32169. Email: polyrizo@otenet.gr)

 

Further information, contact

Alan Peatfield email: alan_peatfield@hotmail.com

Kostas Vrentzos: aktypitos@yahoo.gr

העבודה של אלן היא עבודה מעמיקה של Nei Gong (התרגול הפנימי של הצ׳י גונג); תרגול וחיזוק התחושות והחוויות הפנימיות שלנו במהלך תרגול הצ׳י גונג; לאו דוקא עבודה על סדרה מסוימת או טכניקה ספציפית, כי אם לימוד עקרונות שרלוונטיים לכל תרגול שנעשה. הסדנאות מתאימות גם למורים ולמתרגלים ותיקים וגם למתחילים.

הסדנאות בכרתים מתרחשות באתר מדהים - מלון בניהול משפחתי, שגורם להרגיש כמו בבית, וזאת בצירוף לנופים, לאוויר, לים, לעצי הזית ולאוכל המצוין. (-:

ההוראה - המעשית והתיאורטית, והמיקום, מאפשרים חוויה משמעותית ומיוחדת. מומלץ בחום!!!

 

מבחינת עלויות:

עלות ההוראה – 420 יורו.

עלות האירוח, למשתתפי הסדנה:

לינה + 3 ארוחות – 35 יורו ללילה לאדם בחדר זוגי, או 50 יורו ללילה לאדם בחדר יחיד.

טיסות – כל משתתף דואג להזמנת כרטיסי טיסה באופן עצמאי. לעזרה בתיאום הגעה משדה התעופה (הירקליון/חאניה) למלון פוליריזוס, בו מתקיימת הסדנה, ניתן לפנות ל-Albina ממלון פוליריזוס בכתובת האימייל לעיל.

 

אני נוסעת!

אם יש לכם שאלות לגבי הסדנה, המורים, המקום, ההגעה או כל דבר אחר – אתם מוזמנים ליצור קשר.

באהבה, רונית

טלפון: 052-4256266

אתר: www.ronitmalkin.co.il

אימייל: info.ronitmalkin@gmail.com

Alan's workshop 2018 -English
סדנה עם אלן 2018 - עברית
bottom of page