הוספת שיעורי צ׳י גונג בתקופת משבר הקורונה

 

[לפירוט השיעורים הנוספים בתקופת משבר הקורונה - לחצו כאן]

להרשמה לשיעורים דרך סקר ׳דודל׳ - לחצו כאן]

שלום לכולם,

בימים לא פשוטים אלו, שבהם אי הוודאות והחשש מכרסמים בנו, עולות הרבה שאלות על איך נכון להתנהל. מה נכון לעשות, ועל מה לוותר.

אני מוצאת את עצמי עסוקה מאוד בשאלות אלו, וברצון כן לעשות דברים שייטיבו עם כולנו, כמובן, תוך שמירה על ההנחיות של משרד הבריאות (שממשיכות להשתנות בהתאם למצב).

 

ההתרחקות הפיזית היא חובתנו בשעה זו, אך המחיר שלה הוא ניכור, והיא גם גובה מחיר כבד, גם באיכויות אותן היינו רוצים לחזק בתקופה זו – ובפרט, חיזוק מערכת החיסון.

לפי הרפואה הסינית, תרגול הצ׳י גונג תורם לחיזוק מערכת החיסון ומערכת הנשימה, ויכול מאוד לעזור בהתמודדות כנגד המחלה – גם בהפחתת סכנת ההידבקות, וגם בהפחתת הסימפטומים והסיבוכים של המחלה, במידה והיא כן תוקפת.

גם נשימת אוויר צח חשובה ביותר.

 

לפיכך, בעקבות תחושתי האישית ובעקבות פניות של כמה מתלמידיי, החלטתי לתגבר את שיעורי הצ׳י גונג שלי בתקופה הקרובה, באופן הבא:

  • בכוונתי לקיים שיעור צ׳י גונג יומי – בין 08:30 ל- 09:45.

  • ושיעור אחה״צ, בימי רביעי, 16:00 – 17:15 (הקדמתי את שעת השיעור הזה כדי שתהיה הסתברות גבוהה יותר לתנאי מזג אוויר מיטיבים בחוץ).

  • השיעורים יתקיימו באוויר הפתוח, בגן השושנים (על-יד תיאטרון ירושלים) – ולכן יהיו תלויים במזג האוויר.

  • השיעורים יוגבלו למקסימום 9 משתתפים (10 כולל אותי) – כך שאבקש להירשם. הרשמה תהיה דרך סקר ׳דודל׳ – הקישור להרשמה – כאן. (אם משהו לא ברור, אנא צרו איתי קשר).

  • אנחנו נקפיד על ההנחיה לשמירת מרחק של 2 מטר בין אדם לאדם – גם במהלך התרגול, וגם לפניו ולאחריו.

  • בנוסף, אני מתכוונת לשדר חלק מן השיעורים גם דרך אפליקציית ״זום״ (דומה לסקייפ). מי שאופן זה מעניין אותו, אנא צרו איתי קשר.

  • אם מישהו מרגיש שלא בטוב – חום, תחושה כללית לא טובה – אבקש, מתוך משנה זהירות, שלא להגיע לתרגולים הפרונטליים.

  • כמובן שקיום השיעורים נתון לשינויים, גם בהתאם לתנאי מזג האוויר, וגם בהתאם להנחיות משרד הבריאות. האתר שלי יהיה מעודכן בכל עת לגבי קיומם/ביטולם של שיעורים מסוימים - כאן

 

אתם מוזמנים לקרוא עוד המלצות להתנהלות בתקופה זו במאמר קצר שכתב יניב פסו, מנהל בי״ס ׳מגע׳ לשיאצו, בקישור הבא – כאן.

 

אתם מאוד מוזמנים לפנות אליי עם כל שאלה.

והנה שוב הקישור לסקר ה-׳דודל׳ להרשמה לשיעורים - כאן

באהבה ובברכת בריאות טובה לכולנו,

רונית